Du har 1.500,- igjen til fri frakt

Ansatte

Kontaktinformasjon Polaris Nordmøre avd Surnadal:

Telefon : 4000 7042

Salg kjøretøy : Arild Elshaug – Tlf 952 98 789 - arild@polaris-nordmore.no
Salg kjøretøy : Anders Kjelås - Tlf 952 98 797
- ak@polaris-nordmore.no
Salg, butikk og delelager : Bjørn Moe – Tlf 952 98 792 - bjorn@polaris-nordmore.no
Salg, butikk og delelager : Odd Arne Negård – Tlf 952 98 785 - oddarne@polaris-nordmore.no

Salg, butikk og webshop : Ailin van Til – Tlf 952 98 793 - ailin@polaris-nordmore.no
Verksted: Alf Ole Elshaug – Tlf 952 98 787 - alfole@polaris-nordmore.no

Daglig leder : Odd Inge Kvernberg – Tlf 952 98 791 - oik@polaris-nordmore.no


Kontaktinformasjon Polaris Nordmøre avd Berkåk :

Telefon: 9530 7042

Salg kjøretøy: Gustav Stokkli – Tlf 952 98 794 - gustav@polaris-nordmore.no
Butikk og delelager: Daniel Engum Gotheim - Tlf 952 98 788 - daniel@polaris-nordmore.no
Verksted: Stian Aspeggen
- Tlf 979 97 951 - stian@polaris-nordmore.no


Kontaktinformasjon Polaris Nordmøre avd Trondheim:

Telefon: 9520 7042

Salg, butikk og deler: Ole Christian Gulliksen - 979 979 50 - ocg@polaris-nordmore.no
Salg, butikk og deler: Monica Leinum Bye - 979 979 53 - monica@polaris-nordmore.no
Verksted: Jan Inge Langørgen - 979 979 52 - jil@polaris-nordmore.no


E-post : post@polaris-nordmore.no

Åpningstider
Avdeling Trondheim
Østre Rosten 90, 7075 Trondheim
Mandag - Fredag: 08.00 - 17.00

Avdeling Berkåk
Industriveien 2, 7391 Rennebu
Mandag - Fredag: 08:00 - 16:00

Avdeling Surnadal / Rindal
Surnadalsvegen 2077, 6653 Øvre Surnadal
Mandag - Fredag: 08:00 - 16:30
Lørdag 10:00 - 14:00
Polaris Nordmøre AS avd Rindal / Surnadal
Telefon: +47 400 07 042
E-post: post@polaris-nordmore.no

Polaris Nordmøre AS avd Berkåk
Telefon: +47 953 07 042

Polaris Nordmøre AS avd Trondheim
Telefon: +47 952 07 042

Copyright Polaris Nordmøre @2022
Webshop Quick Systems AS / Enhanced by New Element AS